планування

 

Планування електромонтажу

На етапі планування нового будівництва або реконструкції основних житлових будинків або квартир, замовник будівельних робіт  повинен  інтенсивно займатися технічним обладнанням будинку. Це стосується, зокрема,  комплектності  обладнання електроустановки.  При цьому часто не достатньо звертається увага на те, які застосування  насправді очікуються при подальшому використанні.
Також, краще врахувати в плануванні пізнішу зміну у використанні приміщень. Тільки тоді, коли цільове використання електрообладнання встановлено,  відповідно  до цього може бути проведено планування в системі електроустаткування по відношенню до числа ланцюгів,

розеток,
перемикачів,
приєднаннь до освітлювальної мережі
терміналів телебачення та зв’язку , а також
додаткових функцій  комфорту та безпеки.
Багато хто знайомий з таким явищем , коли кухонна техніка і мікрохвильова піч застосовуються одночасно , ітоді виникає неочікуваний сюрприз. Мікрохвильова піч та кухонний прилад припиняють роботу. Що трапилося? Так як обидва пристрої працюють в спільному ланцюзі струму,  останній може буди перевантаженим. Автоматичний вимикач (запобіжник) захищає  ланцюг струму від перевантаження  і відокремлює його від мережі.
Інший аспект при плануванні електричного монтажу: Іноді приміщення може бути використане  інакше, ніж спочатку планувалося. З колишньої дитячої кімнати необхідно зробити  кабінет або офіс.
В такому разі змінюються також вимоги до кількості та розміщеннюя розеток, терміналів зв’язку ,  розеток для  антени та терміналів  освітлення . Завчасне прийняття цього до уваги економить  будь-які наступні зміни з відповідними  витратами коштів і часу. Переності  блоки розеток (подовжувачі)  часто призводять до того, що електричні прилади підключаються,  незалежно від їх продуктивності, що може призвести до перевантаження ланцюга струму. Високе тривале навантаження  на лінію може призвести до  значного старіння ізоляції , що в свою чергу в крайніх випадках може призвести  до пожежі.

 

Комментарии закрыты.