Установлений порядок

Електрична проводка згідно встановлених стандартів

Дане питання завжди виникає при оренді, купівлі, будівництві або модернізації житлових будинків.  Для такого випадку існують  стандарти – комплектність обладнння  Головного консультаційного органу з питань застосування електроенергії відповідно до   DIN 18015-2 та RAL-RG-678.
При описі технічних характеристик чи пропозицій від будівельників, виробників збірних будинків і електричних компаній необхідно звертати увагу на мінімальні вимоги  щодо  обладнання у відповідності з DIN 18015 та на комплектність обладнння  Головного консультаційного органу з питань застосування електроенергії  відповідно до RAL-RG 678 , що  враховуються  в якості основи для планування.

Специфікація електроустаткування

пропозиція прозорості

Будівельники і реставратори повинні вказвказати комплектність обладнння  Головного консультаційного органу з питань застосування електроенергії  в контракті про будівництво та виконання робіт та в описі технічних характеристик . Комплектність обладнння  Головного консультаційного органу з питань застосування електроенергії  є обов’язковим до виконання.
Комплектність обладнння  Головного консультаційного органу з питань застосування електроенергії  відповідає докладному опису технічних характеристик , які мають бути реалізовані електричною компанією, забудовником і виробником збірних будинків,  закріплених у Договорі.

 Чіткість пропозиції

Надайте при описі  електропроводок комплектність обладнання. Для професійних електриків це полегшує обчислення пропозиції, що задовольнятиме запити споживача. Для будівельників і реставраторів пропозиції   повинні бути  чітко заданими. Так им  чином  Ви отримаєте точну основу для прийняття рішень та аналізу ринку.

Комментарии закрыты.