Підключення будинку

 

Підключення будинку до електричної мережі

В усіх будинках повинні бути передбачені  умови для підключення будинку до електричної мережі. Підключення будинку до електричної мережі повинніо бути доступним для представників постачальника  електроенергії та пожежної служби.

Є кілька варіантів підключення будинку до електричної мережі. Для окремо стоячого одноквартирного будинку з підвалом ми рекомендуємо стіну  для підключення будинку до електричної мережі, у будинках без підвалів нішу для підключення будинку до електричної мережі.

В загальному , підключення будинку  до мереж охоплює:електропостачання,

  • водопостачання,
  • теплопостачання на основі газу або центрального опалення,
  • підключення будинку до телекомунікаційних терміналів,
  • підключення широкосмугових кабелів.

Узгодження місця підключення і відповідної підводки відбувається з відповідальним постачальником (як правило, місцевим електро-і газопостачальником, компанією централізованого теплопостачання, компанією водопостачання, провайдером телекомунікаційних послуг). Підключення будинку до електричної мережі проводиться , як правило,  із заземленням (вид підключення варірується в залежності від країни).

Для того, щоб витрати на підключення залишалися низькими, місце з  пристроями для підключення будинку до  мережі повинно  знаходитися якнайближче до самого будинку. Найбільш важливі положення до теми підключення будинку до електричної мережі описані в стандартах DIN 18012 і DIN 18015-1.

 

Комментарии закрыты.

Бронзовые люстры http://nline-steklo.ru