Безпека

Безпека електричної системи є пріоритетним завданням

indirektes_beruehrenЗахист від електричного струму.

У порівнянні з водою або  газом,  електрострум не можна побачити чи відчути на запах. І в той же час, коли труба водопостачання  пошкоджена, то її  негайно ремонтуєють, лише неізольовані лінії електропередач найчастіше знаходяться ще декілька  місяців в эксплуатації, хоча небезпека є набагато сер’озноішою. Напруга від  50 В і силою  струму від 50 мА можуть бути фатальними. Яку небезпеку пявляють собою  напруга 230 В і сила струму від 10 А до 32 А, можна собі уявити.

Але причиною ризику  ураження електричним струмом ,  необов’язково є  халатність . В електричному пристрої або на штепсельній вилці можуть також виникнути пошкодження ізоляції. Ці пошкодження можна уникнути з адопомогою використання автоматичного запобіжника (АЗ). Використання АЗ рекомендується в зонах підвищеного ризику, таких як ванна кімната або оренжерея, а також у всіх електричних ланцюгах струму  з розетками  і, звичайно розетки  в дитячих кімнатах повинні бути захищені цим  маленьким “рятівником”.

Заради дітейkind_steckdose

Поручні сходів є обов’язковими. У випадку з дітьми молодшого віку,  сходи   повинні бути безпечними. Але, як щодо розетки, або дефектної лінії електропередач на лампі біля ліжечка ? Коли справа доходить до дітей і електрики, кожен хоче перестрахуватися. Тому  необхідний  додатковий захист  через АЗ-перемикач для розеток в дитячих кімнатах і у всіх інших житлових приміщенях. Розетки із захистом від дітей (захист від дотику) перешкоджають бажанню ослідження  розетки.

Комментарии закрыты.

Оргтехника - Принтер EPSON Stylus Pro 7900 A1, фор Принтер EPSON Stylus Pro 7900 A1, формат A1, цветн