Протипожежний захист

Втеча не допоможе

Я все ще маrauchmelderю  достатньо часу, щоб покинути будинок у випадку пожежі! Вогонь я побачу завчасно! Помилка! Більшість жертв  при пожежі задихається від диму, який може захопити нас  зненацька  уві сні, так що ми цього навіть не помітимо.

Ви насправді хочете піддавати себе і свою сім’ю  цьому ризику? Завдяки встановленню пожежної сигналізації,  яку Ви без особливих зусиль можете встановити пізніше , Ви здолаєте цей ризик і  зможете спати спокійно.

Перевантажені ланцюги струму являють собою пожежну небезпеку. Пральна машина та  машина для сушіння працюють разом, всі кухонні прилади знаходяться в експлуатації або в одній розетці ,у вітальні підключений  блок штепсельних розеток, а в ньому телевізор, DVD-плеєр, радіо, CD-плеєр і комп’ютер з монітором та принтером. На жаль, лінії електропередач не розраховані на такі навантаження.

“Якщо запобіжник виходить з ладу,” це найкраще, що могло трапитись. Якщо ланцюг  струму все ж невірно нормований,  то це також може призвести до загорання  кабелю  і перейти у пожежу  всього будинку. Приклад бібліотеки імені  Ганни Амалії у Веймарі  ще зовсім свіжий у наших спогадах . Таким чином,  думайте про   достатні та відповідно нормовані ланцюги струму!

Комментарии закрыты.

Дисковые системы хранения IBM - www.dws-studio.com/ . Компьютеры от 4000 до 77000 руб