Блискавкозахист

Захист від блискавки та імпульсних перенапруг

 Абсолютно несподівано

blitzНебезпека приходить головним чином з нізвідки: хто розраховує на те, що в його будинок дійсно влучить блискавка? Але при 2100000  ударах  блискавки в рік, в Німеччині шанси на влучення блискавки , на жаль, досить високі.

Спосіб запобігти цьому  та   почуття безпеки під час наступної бурі забезпечує один із старих добрих громовідводів, також відомий як зовнішній захист від блискавок. Він складається з трьох компонентів: блискавкоприймач,  лінія відводу і заземлення. Блискавкоприймач встановлений ​​на даху і піднімається вище висоти будинку. Це  точка удару,  передбачена для надзвичайних ситуацій. Від блискавкоприймача  енергія блискавки передається в  систему  лінії відводу . Ця лінія проведена рівномірно  по стінах будинку вертикально вниз  та утворює  клітку Фарадея з великими отворами, яка контролює струм  від блискавки та відводить його в землю. В ідеалі, ця  лінія  відводу зв’язана з заземлювачем фундаменту.

Мало хто знає: Не прямий удар блискавки спричиняє найбільші пошкодження майна, ід перенапруги. Вона виникає, коли блискавка розряджається  на відстані.Результат – пошкодженне електричне та телекомунікаційне обладнання, включаючи втрату даних. Це призводять до значних витрат, які зазвичай не покриваються страховкою.

blitzschaden01Прости й в установці захист від перенапруг забезпечує  ефективний захист. Він встановлюється в електророзподільній системі та  безпосередньо  на чутливі пристрої, такі як телефони, телевізори, музичні центри, комп’ютери. Завдяки такій установці, Ви забезпечите для Вашої родини навіть під час сильної негоди необхідну безпеку і зможете користуватися електроприладами  без будь-яких порушень.

Комментарии закрыты.