Функції безпеки

 

Безпека в будинку

 Безпечно рухатися

bewegungsmelder

Ви відчуваєте себе в безпеці у власному будинку? В Німеччині приблизно кожні 3 хвилини злодії вриваються в квартири. Страхові компанії припускають, що  частка , недостатньо,  або взагалі незахищених  будинків, квартир і офісів становить  до 90 відсотків! І тут детектор руху відлякує злодіїв.

Такою зручною може бути безпека: Коли Ви заходите  на Вашу земельну ділянку  в темряві, автоматично вмикається  зовнішнє світло. Це економить електрострум решту часу  – і в той же час мешканці будинку  будуть сповіщенні, коли хтось підходить.  Різноманіття пристроїв  і їх численні можливості застосування роблять детектор руху в кожному випадку недорогим заходом безпеки.

Навіть у  власному будинку безпечніше з детекторами руху. Світло в коридорі і на сходах вмикається автоматично. На ряду з  комфортом (якщо обидві руки зайняті – як я натисну вимикач світла) значно скорочується також  ризик падіння і спотикання.

Не зі мною! – Система сигналізації

Крадіжки належать, на жаль, у багатьох приватних будинках, торгових і офісних комплексах  і житлових будинках до повсякденного життя. Досвід показує,  що на додаток до механічним бар’єрів безпеки , відлякати злодіїв допоможуть сучасні системи сигналізації.

Якщо Ви, в  решті решт, виберете магнітні  контакти, сенсори  розбиття скла,  детектори руху з подвійною сиреною або автоматичний дозвін  для виклику  поліції – системи сигналізації останнього покоління завжди гарантують більше прийомів, аніж найхитріший  грабіжник.

Він вдома – Імітація присутності під час відпустки

Жалюзі піднімаються  вранці і спускаються ввечері. Світло вмикається  при настанні сутінкок і вимикається пізніше. Кому прийде в голову ідея про те, що вдома нікого немає? Потенційний грабіжник спіймається на цей трюк. Електрична установка імітує присутність. Безпека перш за все!

Де це відбувається? – Детектор витоку, щоб запобігти пошкодженню водою

Лінії водопостачання в котельному підвалі протікають, та це стає помітно  тільки після декількох годин або навіть  днів . На жаль, до цього моменту підвал вже залитий водою, і меблі і всі важливі речі, які знаходяться в підвалі,  пошкоджено. Простий   детектор витоку, підключенний до сигналізації у вітальні,  негайно попередив би  про проблему і дозволив би своєчасно уникнути наслідків пошкодження водою.

Детекторні смуги забезпечують охоплення всієї площі, яке виявляє  як раптове  так і поступове накопичення вологи. Коли волога накопичується  між двома провідними доріжками, вмикається звуковий та/ або візуальний сигнал тривоги. Контакт змінює стан і відключає електромагнітний клапан для подачі води.

Комментарии закрыты.