Комфорт

schalterРинок пропонує сьогодні багато привабливих програм для вимикачів  та  розеток, інтелектуальні рішення в області освітлення, інноваційні функції безпеки і багато іншого.

Вимикачі визначають  зовнішній вигляд  та  атмосферу в кімнаті. Ваш електрик може показати вам дизайн-серії для  дуже конкретних ідей стилю. Від класично красивих та функціонально  сучасних  до художньо елегантних.

Часи, коли вимикач був обмежений виключно його функціональністю, в минулому. Тим часом, він став декоративним “дизайн об’єктом” і встановлює чіткі акценти в дизайні інтер’єру. Покажіть свою індивідуальність.

Подумайте на ранній стадії  про достатню кількість  вимикачів і розеток та комунікаційних портів, таких як,  антена або  телефон. При новому монтажі  витрати на додаткові з’єднання дуже низькі.

Подальше розширення є дуже трудомістким, обтяжливим і в п’ять разів дорожчим. При цьому важливу роль відіграє , наприклад,  можливість встановлення  телевізора  на інше  місце , на якому необхідний  антенний порт, а також декілька розеток.

Порада: Заміна вимикачів і розеток легко можлива навіть в існуючих будинках.

Комментарии закрыты.

Интересные статьи и обзоры: перейти по ссылке...