Пульт управління жалюзями

 

Управління жалюзями та шторами

rollladensteuerungМи радимо використовувати електропривод для особливо великих і важких шторних ставнів  або жалюзів . Особливо на великі вікна у вітальні і їдальні керовані жалюзі  з електроприводом – це абсолютний виграш  у комфорті.

Господиня будинку буде рада цій установці. Функції вгору і вниз, а також управління жалюзями з датчиком світла , який захищає рослини  коли мешканці будинку знаходяться у від’їзді – теж цікава функція.

Сьогодні управління жалюзями  та шторами забезпечує широкі можливості, комфорт і практичність, наприклад, централізованний рух жалюзів  натисканням кнопки (вранці або ввечері), загальний рух в кімнаті або фасаді (групи), в залежності від часу або яскравості через належним чином інтегровані датчики або таймери.

Електричні жалюзі  – виграш в комфорті. Під час відпустки ,  синхронізоване  управління переймає на себе  завдання імітації присутності.  Вимикач з годинниковим механізмом, який встановленно на схід та захід сонця,  з функцією астро , закриває жалюзі так , як цього вимагає природа.

За допомогою належного  контролю жалюзів  влітку через затінення знижуються витрати на охолодження, а взимку – на опалення. Це зберігає енергію.

Комментарии закрыты.

Полную новость читайте здесь http://istroydom.com/