Опалення

 

Регулювання в окремих кімнатах

HeizungРегулювання опаленням є одним з найважливіших областей  при монтажі будинку. Правильний вибір регулювання опаленням має вирішальне значення для майбутнього енергетики. Регулювання в окремих кімнатах є кращим способом для обігріву приміщень індивідуально і для використання теплової енергії за потребою. Кожне вільне приміщення нагрівається тільки до мінімально встановленої температури .

Цю опцію керування Ви можете використовувати для регулювання тепла відповідно до Ваших особистих потреб і таким чином завжди мати мите тепло там, де вам це потрібно. Регулювання в окремих кімнатах  забезпечує, наприклад,  затишну, теплу ванну вранці, без попереднього вмикання підігріву  вручну.

Якщо Ви регулярно приходите додому в один і той же час, нагрівач може вже за  30 хвилин до Ващого повернення почати працювати, щоб нагріти приміщенняя. Цей тип управління опаленням забезпечує низьке споживання енергії, опалення працює не протягом цілого дня, а протягом обмеженого періоду часу,  коли, як правило мешканці будинку вдома.

Порада: на 1 ° C знижена кімнатна температура зберігає 6%  енергії. Це означає, що чим кращеий контроль, тим менше енергії необхідно для досягнення особистого відчуття затишку.

Комментарии закрыты.

Расписание поездов вы можете найти на нашем сайте , там вы найдете полное расписание по дальнему и