Телекомунікація

Comdose До телекомунікації належать хDSL, телефон, факс, ISDN та інше. Для задоволення сучасних вимог , потрібно спланувати  здатні до роботи в  мережі точки  доступу (RJ45) ,  в залежності від розмірів обладнання і життєвого простору.

Від точки зв’язку будинку або від  електричної точки передачі ведуть труби для електропроводки   в зіркоподібній конфігурації до окремих розеток в приміщеннях.  У ці труби підключаються здатні до роботи в  мережі  лінії зв’язку (кабель для передачі даних категорії  5e або  йвище).

Завжди потрібно планувати розташовані поряд з  розетками підключення захисні  розетки для пристроїв, щоб електроприлади, що там  знаходяться, були забезпечені електрикою.

Для  вітальні, їдальні, спальні, дитячої, офісу, кабінету, передпокою, кухні, ванної кімнати, кімнати  для дозвілля та підсобного приміщення потрібна  принаймні одна здатна до роботи в  мережі  розетка.

Комментарии закрыты.

У нас на сайте в разделе «Контакты» вы узнаете, гд фотостудия Андрея Сергеева , а также найдете карту, которая поможет вам опред