Телебачення, Pадіо

antenneУ наших будинках ми знаходимо все більше і більше радіо- і ТБ-приладів. Кожен член сім’ї  має різні смаки у виборі  програм. Батько хоче дивитися футбол, мати – програму про дизайн саду , а  діти -  канал музики. Для цього потрібні, звичайно, відповідні виходи антени в кожному приміщенні.

Ці антенні роз’єми включають в себе відповідну мережу установки труб, тому що лінії не можуть бути закладені у відповідності зі стандартами  безпосередньо  в штукатурку. Це означає, що антенні кабелі взаємозамінні і можуть бути адаптовані до майбутніх вимог.

Труби установки розходяться в радіальному напрямку від центрального місця, наприклад,  щита підключення будинку, до окремих кімнат.

Якщо встановлення проведено таким чином, то  можуть бути використанні звичайні на сьогодні системи прийому

  • ефірна  антена
  •   супутникові антени та
  •   широкосмуговий зв’язок .

 

Всі системи аналогового сигналу , які раніше використовувалися, все більше і більше заміняються на цифрові сигнали.

Цифрова система DVB (Digital Video Broadcasting).  У деяких частинах Німеччини цей DVB-сигнал  приймається наземно  (DVB-T). Зазвичай для прийому   достатньо невеликої антени (тільки в основних областях передавача прийом можливий з кімнатною антеною ). Для перетворення цифрових сигналів  необхідний  спеціальний приймач , який зазвичай встановлюється в телевізор.

DVB-C означає цифрове кабельне телебачення. Знову ж таки, необхідни спеціальний приймач для кожного телевізора .

Крім аналогових супутникових теле- та радіо програм, що випускалися до сьогодні , з’являється все більше і більше цифрових каналів (DVB-S). Для цього потрібен відповідний цифровий приймач  для кожного місця отримання.

У будь-якому випадку, при антенних розетках  повинні бути також розетки заземлення для підключення, наприклад, телевізора, DVD, приймача. Тому, розташовані поряд з антенними розетками, розетки заземлення працюють як потрійні розетки.

Ті, хто хоче уникнути безладу, повинні запланувати  труби  електропроводки для проводу динаміків від радіо або від стереосистеми до динаміків.  Хто ж хоче в своїй  вітальні проводити дроти до динаміків  навколо дверей .

Комментарии закрыты.

С красотой по жизни