Mодернізація

 

Модернізація електрообладнання

mod_ei01Якщо Ви плануєте модернізацію Вашої нерухомості, тоді використайте шанс відремонтувати Вашу електропроводку.

У багатьох будівлях п’ятдесятих і шістдесятих років не тільки фасад будівлі потребує ремонту, але і опалення, гаряче водопостачання і особливо електропроводка.

З 1960 року споживання електроенергії населенням в Німеччині і з 1991 року в Україні збільшилося в десять разів . Лише в невеликій кількості випадків проводка  в цих будівлях йде в ногу з цим розвитком. Хоча споживання окремих побутових приладів знизилося, їх кількість значно зросла. Якщо порівняти стандартну побутову техніку  60-х років з сьогоднішнім інструментарієм,  стає зрозуміло, що встановлена 40 років тому електропроводка повинна сьогодні виконувати набагато більше. Оскільки більша кількість підключених пристроїв також означає більш високе навантаження на ланцюг струму або лінії електропередачі.

Результат: високе навантаження протягом багатьох років, іноді перевантаження!

mod_ei02Багато електричних систем в існуючих будівлях, таким чином, являють собою величезну загрозу. Щороку тисячі будинків  загоряються, деякі з них також через зношену електропроводку.

Oскільки електропроводка схильна до зносу,  старіння кабелю та пошкодження вимикачів і розеток. Тому потрібний  ремонт і модернізація.

Якщо Ви хочете провести  в будинку або в кімнаті ремонт,  завжди ставте собі питання про те, що  ще в ході модернізації в цій кімнаті  може бути оновлено.

Комментарии закрыты.