Вимикачі /Pозетки

 

Вимикачі та розетки – прикраса для ваших стін

mod_schalter01Тенденції обстановки  визначають  дизайн-вимоги до інтер’єру житлових будівель. Несучасний дизайн з  шпалерами або темні кольори стін зменшують відчуття затишку і ведуть до реконструкції приміщень.

Нещодавно відремонтована квартира з новими шпалерами та підлоговим покриттям, зі старими вимикачами та розетками виглядає  як новий костюм з краваткою Середньовіччя. У нашому  одязі аксесуари  мають  вирішальний акцетн.

 

 

Сучасний дизайн перемикачів у свіжих кольорах з використанням високоякісних матеріалів (наприклад, нержавіюча сталь і скло) підкреслять  меблі Вашого дому. Тому  брендові виробники електротехнічної продукції пропонують установки різного дизайну, коліру і форми, які відповідають усім вимогам сучасноїго середовища проживання.

mod_schalter02

  • Крім того, заміна перемикача на диммер  створює  різноманітну атмосферу в кімнатах.
  • Обмін вимикача в під’їзді на сенсори руху є неважким. Це створює велику безпеку, заощаджує енергію і підвищує комфорт.
  • Через заміну  розетки на розетку з  підвищеним захистом  від дотику (розетки з захистом від дітей) збільшиться безпека.
  • Через обмін розеток у ванній на  ПЗВ-розетку збільшується електрична безпека.
  • Завдяки використанню розетки з виштовхувачем замість звичайних розеток, особливо для літніх людей, полегшуються умови і підвищується  комфорт.

 

Порада: Ви клеїте  у Вашому будинку шпалери і хочете оточити простір  сучасними вимикачами та поверхнями. Вам не потрібно для цього заміняти всю розетку або вимикач.

Виробники гарантують,  починаючи з середини сімдесятих років, що поверхня вимикачів і розеток сумісні з приладами  в стіні. Функціональні  блоки в монтажній коробці ще можна використовувати. Вам потрібно тільки замінити поверхню.

Поговоріть з вашою електрокомпанією, яка може дати пораду.

Комментарии закрыты.