Життя

 

Модернізація життя

Раніше  у  вітальні можна було обійтися декількома розетками , роз’ємами освітлення  і гніздом антени.

Сьогодні вимоги вищі. При модернізації Ви повинні зробити наступне:

mod_wohnen02

  • Якщо телевізор та стерео розташовані в різних місцях в кімнаті, потрібно дві антенні розетки. Це застосовується незалежно від приймального обладнання. Взагалі , корисними є декілька антенних розеток. Цим роз’ємам для антени призначені потрійні  розетки.
  • Плануйте в вітальні також підключення  телефонної лінії, так як телефонам сьогодні також необхідне живлення. Тому телефонні розетки завжди поєднуються з подвійною розеткою.
  • Для  стереосистеми повинна бути прокладена труба електропроводки для кабелю від телевізора до стерео та від стереосистеми до розподільної коробки. Так Ви  уникнете спіткань, особливо в області дверей.
  • Пам’ятайте, що часто через перестановку мебелі, розетки більше не використовуються. Таким чином, базовий набір роз’ємів повинен бути гнучким

 

Освітлювальна атмосфера

mod_wohnen01Думайте також про освітлення, бо верхнє світло у вітальні навряд чи може забезпечити комфорт. На додаток до  світла на стелі як  навколишнього освітлення пропонуються настінні світильники , наприклад, в меблях, такі як підлогові лампи для читання, непряме освітлення в шафі або в квітковому вікні.

Підключені до роз’ємів  світильники  також можуть  вимикатися і керуватися від перемикача.

 

 

Затемнення

З диммером можна  плавно регулювати яскравість освітлення . Спеціальний комфорт досягається, коли світло  може вимикатися і керуватися  в декількох місцях (наприклад, біля дверей).

Електричні жалюзі

Електричне управління жалюзями, або шторами, пропонує  себе при наявності  багатьох вікон або великих вікон  у вітальні. Таким чином, всі шторні ставні  / жалюзі централізовано управляються через точку перемикання, зручне рішення.

Комментарии закрыты.