ЕЛЕКТРИЧНІ 1×1

Компанія “ҐЕРУА-ЕНЕРҐІЯ” є темою

  • Специфікація обладнання
  • Безпека,
  • Комфорт і
  • Енергоефективність

У зв’язку з плануванням і установкою електрообладнання в будинках багатоквартирних та одноквартирних будинків.

Поінформованість будівельників і модернізаторів для безпечної та стійкої електричної установки знижується протягом багатьох років. Про це свідчить часто під розмір електричних систем в будівлях, які не відповідають мінімальним стандартам. Є не вистачає вимикачі, розетки, роз’єми освітлення, обладнання зв’язку і ланцюгів.

В існуючих будівлях, ситуація ще більш критична. Багато мільйони попередньо-1949 одиниць житла зайняті, і в основному використовують оригінальні електричні системи. Електричних систем в старих будівлях далекі від комфорту сучасним вимогам мешканців.

Старих електричних систем, часто працюють за допомогою звичайних техніки сьогодні вдома її переломний момент, але жителі знають про це. Ознакою цього є високий темп стрільби випадків в житлових будинках. 10 – 25% від дому пожежі викликані тліючих пожеж, викликаних несправною електропроводкою та побутової техніки.

Низький рівень оснащення житлових допомагає те, що за допомогою подовжувачів і розширення невелика кількість схем постійно перевантажений і, тим самим, ризик виникнення пожежі значно збільшується.

Коли термін служби електричних пристроїв від 40 до 65 років, для вирішення певного рівня обладнання має велике значення для якості будівлі.

Таким чином, HEA є – Спільнота для ефективного використання енергії еВ впродовж десятиліть в області стандартизації і розроблена відповідно з мінімальним стандартам (DIN 18015), HEA функції значення.
Компанія “ҐЕРУА-ЕНЕРҐІЯ” готує специфікації, що містяться в стандартах і регламентах на обладнанні електричних установок в житлових таким чином, що зберігає населення у плануванні (для архітекторів, проектувальників, монтажників електричних) нейтральний, зрозумілої інформації. Ця інформація повинна також будівельників і покупців кондомініумів і будинків дозволить голосу в плануванні своєї електроустановки.

Компанія “ҐЕРУА-ЕНЕРҐІЯ” надає ці аудиторії нейтральною інформацією для планування та виконання електричних установок в нових установок і модернізації доступні.

Комментарии закрыты.