устаткування значення

Комплектність обладнання  Головного консультаційного органу з питань застосування електроенергії , сертифіковані RAL (Німецьким інститутом контролю  за якістю  та маркуванням)

 

Для будівельників і реставраторів важливо завчасно спланувати комплектність  обладнання електроустановки  разом  з архітектором, підрядно-будівельною фірмою, електриком або  фірмою-підрядником з електрики. При цьому повинні бути розглянуті індивідуальні побажання і поточний стан техніки.

Перспективне планування розглядає також  можливості для розширення електроустановки. Наступні зміни і додаткова інсталяція часто виявляються  обтяжуючими. Це означатиме, що в стінах будуть зроблені щілини, а після установки додаткової електропроводки будуть проведені  дорогі штукатурні  та оздоблювальні роботи. Тому додаткова інсталяція обійдеться в п’ять разів дорожче!

Компанія “GERUA_ENERGIE” рекомендує будівельникам і реставраторам використовувати  комплектність  обладнння  Головного консультаційного органу з питань застосування електроенергії відповідно до RAL-RG 678 (RAL Німецький інститут  контролю  за якістю  та маркуванням  з метою полегшення планування.

Комплектність   обладнння  і  якість

Комплектність обладнння маркування
1 * мінімальне обладнання відповідно до  DIN 18015-2
2 **  стандартне обладнання
3 *** обладнання  для комфорту
1 плюс * плюс мінімальне обладнання відповідно до  DIN 18015-2 та підготовка  до використання системотехніки будівлі відповідно до DIN 18015-4
2 плюс ** плюс стандартне обладнання і щонайменше одна функціональна зона відповідно до DIN 18015-4
3 плюс *** плюс обладнання  для комфорту і щонайменше дві функціональні зони відповідно до  DIN 18015-4

Комментарии закрыты.

"Интерстрой В" http://interstroy-v.ru - строительство